Zopár dôkazov, prečo bývať originálne

Kontaktovať makléra

Pekný, nevšedný či wow. Pri obdivovaní nejakého konkrétneho interiéru zvyčajne nešetríme pozitívnymi prívlastkami. Príbytok môžeme označiť za pekný, ale zároveň v nás nemusí vyvolať nevídané nadšenie. Byt, ktorý sa dizajnovo a usporiadaním vymyká priestoru, si zaslúži, aby sme mu venovali viac než jedno výstižné slovo.

Bravúrnosť
Požiadavkou majiteľa bolo vytvorenie otvoreného priestoru, v ktorom by sa dali pohodlne usporiadať stretnutia s priateľmi. Interiéristi sa spolu s dizajnérmi chopili zariadenia bytu s bravúrou profesionálov. Zariadenie jednotlivých miestností dokladá originálne zvládnutie práce s priestorom a zmysel pre každý detail. Aj vy sa neviete na riešenie tohto bytu vynadívať?

Niečo extra
Byt disponuje veľkoryso veľkou rozlohou. To však ešte neznamená, že ide o výhodu. V skutočnosti ide o umenie v ňom neutopiť nábytok. Vnútorné steny nahradili zredukované priečky, nápadité rozdeľovače priestoru a stĺpy. Interiér charakterizuje vzdušnosť a vkusná extravagancia. Efektné kombinovanie materiálov je výsledkom hry s textúrou a farbami.

Zopár dôkazov, prečo bývať originálne

Dobrý nápad

Obývaciu izbu od spálne oddeľuje len betónový “múrik”, na ktorom je zavesený televízor. Priestor spálne dizajnéri schválne vybavili len manželskou posteľou na drevenej platforme. Lepší spôsob, ako akcentovať funkciu miesta a zároveň naznačiť, že nejde o voľne prístupnú zónu, nemohli nájsť. Zdanlivo prázdnu izbu rafinovane dopĺňa knižnica situovaná na stene s oknami.

Sen či realita
Na spálňu sa z jednej strany napája šatník. Svojím vzhľadom evokuje štýlový obchod so značkovým oblečením. Tomuto príbytku rozhodne nechýba ani vtip. Pri tvorbe kuchyne zrejme dizajnéri čerpali z inštalácií kuchýň na medzinárodných veľtrhoch. Trochu neosobný charakter dýcha tajuplnou atmosférou. Práca so svetlom a výber svietidiel interiér dokonale ozvláštňujú.

zdroj textu: lepsiebyvanie.centrum.sk

zdroj foto: homedit.com