Svetlý byt: Okná v byte nikdy nepodceňte

Kontaktovať makléra

Prirodzene svetlý byt predstavuje skvelú indíciu na to, aby ste po jeho obhliadke povedali – áno! Interiér pripomínajúci ateliér poskytuje neporovnateľne iný komfort. Ak sa v takom byte raz ocitnete, buď ako budúci majiteľ alebo ako hosť, nezabudnite si plnými dúškami užiť jeho sviežu atmosféru.

Svetlý byt: Okná v byte nikdy nepodceňte

Zdroj: Planete-deco.fr

Nadchnúť sa
Praktické dispozičné riešenie a ideálny počet metrov štvorcových významne prispievajú ku kvalite života. Samotný byt i jeho zariadenie sú výsledkom individuálnej voľby. Majitelia bytu na ďalekom severe sa nadchli pre miesto, ktoré im umožňuje spokojne bývať. Na ploche s rozlohou 56 metrov štvorcových sa nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou a spálňa.

Linka inak
Do bytu sa vstupuje cez samostatnú predsieň. Oproti vstupným dverám sa nachádza vchod do kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. Prakticky riešená kuchyňa pozostáva z minimalistickej kuchynskej linky, ktorá elegantne splýva s priestorom. Rafinovaný koncept vnáša do príbytku harmóniu a poriadok. Diel pri stene siaha v kuse až po strop. Rolu kuchyne prevzal ostrov.

Svetlý byt: Okná v byte nikdy nepodceňte

Zdroj: Planete-deco.fr

Božské okno
Dolná časť kuchynskej linky so zabudovaným umývadlom a úložným priestorom sa ocitla na opačnej strane, kde sa zvyčajne nachádza barový pult alebo kuchynský ostrov. Interiéristi, ktorí sa dotkli tohto priestoru sa orientovali podľa skladby a kvality priestoru. Človeka pri príprave pokrmov schválne nepripravili o krásny výhľad, ktorý umožňuje veľkoformátový okenný pás.

Jednoduchosť
Priestor zjednocuje svetlá drevená podlaha. Príbytok sa vyznačuje účelovým zariadením a prvkami moderného dizajnu. Obývaciu izbu tvorí pohodlná sedačka, jednoduchý koberec a rustikálny konferenčný stolík. Zmes textúr dopĺňa jedálenský stôl s pochrómovanou nohou a praktickými stoličkami. Samotná spálňa svojím charakterom nadväzuje na zvyšok zariadenia. Pôsobí útulne.

Autor: Katarína, zdroj textu: www.lepsiebyvanie.sk